TT Ads

Modelowanie informacji o budynku (BIM) to inteligenty proces 3D oparty na modelach, który pozwala na prowadzenie dokładnych, przystępnych i rzetelnych analiz, pozwalających tym samym na podejmowanie świadomych decyzji w trakcie projektowania i realizacji projektu. Kolekcja AEC z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa zawiera rozbudowane, wiodące w branży rozwiązania do procesów CAD oraz BIM w postaci jednego elastycznego i ekonomicznego pakietu.

Autodesk BIM do projektowania infrastruktury pozwala inżynierom z branży wodno-lądowej na:

  • Lepsze zrozumienie zakresów ryzyka związanego z projektem i przekazywanie tych informacji wraz z celami projektowymi i rozwiązaniami opcjonalnymi, zanim projekt zostanie wybudowany.
  • Usprawnienie przepływu zadań projektowych z uwzględnieniem narzędzi wykorzystywanych w danej branży, zapewniających wdrożenie sterowania parametrycznego, obsługę norm inżynierskich i reguł kontroli poprawności.
  • Ocenę możliwości wykonania projektu i założeń projektowych przed rozpoczęciem budowy.

Pakiet kolekcji AEC zawiera przełomową technologię do modelowania i wizualizacji 3D dostępną w rozwiązaniu Autodesk InfraWorks, oprogramowanie AutoCAD Civil 3D pozwalające na szczegółowe tworzenie inżynieryjnych projektów wodno-lądowych, oprogramowanie Autodesk Navisworks do całościowej weryfikacji projektów oraz rozwiązania AutoCAD Map 3D, Autodesk 3ds Max i Autodesk Revit Structure.

TT Ads

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>